شکوری: پیشنهاد باشگاه صنعتی به بازیکن پرسپولیس ۱۰ برابر ما بود/ قرارداد باقری تمدید می‌شود

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید هدف این باشگاه در نقل و انتقالات تقویت تیم برای کسب ششمین قهرمانی پیاپی در لیگ و قهرمانی در آسیاست‌.

کد خبر : 9672
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1400 - 14:50
– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم شکوری، معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس پس از جذب علیرضا ابراهیمی به عنوان اولین خرید پرسپولیس در نقل‌وانتقالات فصل جاری  گفت: پیرو سیاست‌هایی که باشگاه پرسپولیس داشته، براساس نیاز باشگاه و کادرفنی اولین خرید تابستانی را انجام دادیم و خیلی خوشحالیم که توانستیم یک بازیکن توانمند را جذب کنیم. بازیکنی که در گذشته کاپیتان تیمش بوده و عملکرد او مشخص شده است.

وی افزود: این اقدام بر اساس لیستی بوده که گل‌محمدی، سرمربی تیم تیم اختیار باشگاه قرار داده است. سیاست باشگاه و همچنین مدیرعامل و هیئت مدیره این است که بتوانیم در کمال آرامش نیازهای تیم را برطرف کنیم. از هواداران عزیزمان می‌خواهم که به باشگاه اعتماد کنند، همانطور که ما در نیم فصل توانستیم خریدهای بسیار خوبی داشته باشیم و به تیم کمک کنیم تا پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاورند.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دنبال ششمین قهرمانی و قهرمانی آسیا هستیم و جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنم که به ما اعتماد دارند. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و بر اساس نیازهایی که داریم خرید کرده و هر خریدی که داشته باشیم، به صورت رسمی روی سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهیم کرد. به شایعات و لیست‌هایی که در فضای مجازی پخش می‌شود، توجهی نداریم و براساس نیاز باشگاه و کادرفنی خرید می‌کنیم و علیرضا ابراهیمی هم اولین خرید ماست که طبق نظر یحیی گل‌محمدی انجام شد‌.

شکوری درباره ادامه فعالیت‌های باشگاه پرسپولیس در نقل‌انتقالات گفت: باشگاه بزرگ قطعاً حواشی و اخبار بزرگی هم دارد. اولین خرید ما با کاپیتان تیم پنجم لیگ شروع کردیم. باز تاکید می‌کنم براساس نیاز تیم و لیست کادرفنی خرید خواهیم کرد. دو بخش نقل و انتقالاتی داریم که یک بخش تقویت تیم و بخش دیگر تمدید قراردادهاست. خدا را شکر همه بازیکنان به جز محمدحسین کنعانی‌زادگان که از ما جدا شد، واکنش مثبت به ما داده‌اند و منتظر بازگشت آنها از تعطیلات هستیم تا قراردادها تمدید شود. در خصوص خریدها نیز سیاست باشگاه اضافه شدن بازیکنان جدید با رقمی مناسب است تا با توجه به جایگاه بازیکن و شان باشگاه پرسپولیس خرید کنیم.

وی با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس توان رقابت با باشگاه‌های صنعتی در نقل و انتقالات را ندارد، ادامه داد: از مسئولان مربوط و از آنهایی که تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز هستند خواهش می‌کنم نظارت ویژه‌ای داشته باشند‌. بازیکنانی مانند ابراهیمی که جذب کردیم یا بازیکنان حال حاضر خودمان پیشنهادهای چندین برابری به خصوص از سمت تیم‌های صنعتی دارند. رقابت در شرایط عادلانه و برابر وجود ندارد و ما می‌خواهیم عدالت برقرار شود. البته که اینجا باشگاه پرسپولیس است و ما می‌دانیم یک سری بازیکنان هستند که عاشق پرسپولیس بودند و از بچگی دوست داشتند پیراهن این تیم را به تن کنند.

شکوری گفت: روی برند پرسپولیس کار می‌کنیم و بازیکنی که به اینجا می‌آید، می‌داند که به تیم نایب قهرمان آسیا آمده و به تیمی پا می‌گذارد که پنج دوره پیاپی قهرمان لیگ برتر شده است. واقعاً زورمان نمی‌رسد، چون برخی بازیکنان ما پیشنهادهای ۲۰ و ۲۵ میلیاردی دارند و تعجب می‌کنم که چطور این قراردادها بسته می‌شود. قرارداد قبلی علیرضا ابراهیمی چند برابر قراردادش با ما بوده است. ما به خاطر برند باشگاه پرسپولیس این قراردادها را می‌بندیم و از هواداران می‌خواهم که کمک کنند تا این برند را حفظ کنیم. باشگاه پرسپولیس بزرگ است، بزرگ بوده و بزرگ خواهد بود. هدف ما و باشگاه پرسپولیس این است که برای ششمین قهرمانی و قهرمانی در آسیا جلو برویم. روند ما در ادامه هم حفظ همین سکوت در جذب بازیکنان است.

اولین خرید پرسپولیس از گل‌گهر آمد؛ ابراهیمی شاگرد گل‌محمدی شد + عکس

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که منابع این باشگاه برای جذب بازیکن از کجاست، اظهار داشت: ممنون که این سوال را می‌پرسید و می‌خواهم اگر این سوال را از باشگاه پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار، با اینستاگرام ۷ میلیونی و فضای مجازی چند صد میلیونی می‌پرسید، این سوال را از سایر باشگاه‌ها نیز بپرسید که این مبالغ از کجا می‌آید. باشگاه پرسپولیس یک پشتوانه ۴۰ میلیونی هواداری دارد و کارگزاری که از فضای این تبلیغات استفاده می‌کند. درباره قرارداد کارگزار بنده و مدیرعامل باشگاه صحبت کرده و به احتمال فراوان قراردادمان با کارگزار هم اقاله خواهد شد و نمی‌خواهیم از واژه فسخ استفاده کنیم. به دنبال کارگزار جدیدی هستیم و این مسئله هم یک پروسه زمان‌بر است که در گذشته مشکلاتی در این مسائل به وجود آمده بود. مسائلی چون مزایده باید برگزار شود و با طی روال قانونی به کارگزاری برسیم که شرایطش با هزینه و بودجه مورد نیاز باشگاه همخوانی داشته باشد.

وی تاکید کرد: حتی یک ریال از بودجه دولتی استفاده نمی‌کنیم و امیدواریم این سوال از همه باشگاه‌ها به خصوص باشگاه‌های صنعتی پرسیده شود که این بودجه از کجا می‌آید. به خصوص اگر باشگاه خصوصی هستند یا دولتی، مشخص شود که بودجه آنها از کجا تامین می‌شود، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار، این پشتوانه بزرگ و نشاطی که در جامعه ایجاد می‌کند، نمی‌تواند از بودجه دولتی بهره‌مند شود، از حق‌پخش تلویزیونی نمی‌تواند استفاده کند، پول تبلیغات محیطی دریافت نمی‌کند، قانون کپی رایت وجود ندارد، اما سایر باشگاه‌ها به منابع پر پول و قوی متصل هستند که چنین پیشنهادهایی را در نقل و انتقالات ارائه می‌کنند. به طور نمونه ما بازیکنی را داشتیم و هنوز هم داریم (شهریار مغانلو) -چون هنوز قراردادش نهایی نشده است- که به تیم ما آمد، رشد کرد و دیده شد، اما ۱۰ برابر ما به او پیشنهاد شده است. امیدوارم نهادهای مربوطه نظارت کنند و رسانه‌ها پیگیری شود تا عدالت رعایت شود.

شکوری درباره اظهارات شهاب‌الدین عزیزی خادم مبنی بر تمایل فدراسیون فوتبال به حضور دائمی کریم باقری در تیم ملی گفت: ضمن احترام به رئیس فدراسیون فوتبال، فکر می‌کنم تمام تیم‌ها تمایل دارند که بازیکنان و کادرفنی ما را در اختیار داشته باشند. تمایل آنها یک بحث است، اما خواست و تمایل بازیکنان و مربیان ما و باشگاه پرسپولیس یک بحث دیگر است. بازیکنان و مربیان پرسپولیس جز همکاری با تیم ملی کار دیگری نکرده و در بازی‌های انتخابی جام جهانی نیز آقای کریم باقری در اختیار تیم ملی بود، اما در حال حاضر صحبتی که با آقای باقری داشتیم و خواست آقای گل‌محمدی برای تمدید قرارداد با او، ما قراردادمان با آقای باقری را تمدید خواهیم کرد. بحث اینکه آیا بازهم در کنار تیم ملی حضور داشته باشد یا نه، مربوط به آینده است که درباره آن صحبت خواهیم کرد.

ابراهیمی: هدفم رسیدن به پرسپولیس بود، نه پول/ ناداوری علیه گل‌گهر، در فینال برای استقلالی‌ها جبران شد!

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.