دلخوش: تربیت نسل جدید مدیریتی از مصادیق «مردمی بودن» مسئولان است

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تربیت نسل جدید مدیر در کشور را از مصادیق مردمی بودن و مردمی ماندن مسئولان عنوان کرد و گفت: امروز با عدم وجود مدیران توانمند و قوی مواجهیم به گونه‌ای که در برخی شهرها زمانی‌که می‌خواهیم برای دستگاهی مدیر انتخاب کنیم، فردی وجود ندارد. سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو

کد خبر : 81196
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 فروردین 1401 - 9:45


نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تربیت نسل جدید مدیر در کشور را از مصادیق مردمی بودن و مردمی ماندن مسئولان عنوان کرد و گفت: امروز با عدم وجود مدیران توانمند و قوی مواجهیم به گونه‌ای که در برخی شهرها زمانی‌که می‌خواهیم برای دستگاهی مدیر انتخاب کنیم، فردی وجود ندارد.

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تاکیدات اخیر رهبری مبنی بر مردمی بودن و مردمی ماندن مسئولان نظام اسلامی گفت: یکی از مصادیق مردمی بودن و مردمی ماندن مسئولان، توجه به جوانان و تربیت نسل جدید مدیر در کشور است.

وی با بیان اینکه «امروز کشور با خلاء مدیریتی مواجه است»، اظهار کرد: بسیاری از مسئولان، آموزش مدیریت به جوانان را فراموش کرده‌اند و به همین دلیل نیز امروز با عدم وجود مدیران توانمند و قوی مواجهیم؛ امروز در برخی شهرها زمانی‌که می‌خواهیم برای دستگاهی مدیر انتخاب کنیم، فردی وجود ندارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با تاکید بر اینکه «نظام باید به سمت پرورش مدیر حرکت کند»، گفت: فرمایشات رهبری مربوط به همین بخش است که متاسفانه تا به امروز مقداری عقب بوده‌ایم. متاسفانه امروز وضعیتی مرسوم شده که بسیاری برای تصدی پست و سمت می‌دوند درحالی که اگر او فرد خوبی باشد، پست و سمت باید به سمت او بدود.

انتهای پیاممنبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.