برتری ۲ فیزیک‌کار گیلانی در انتخابی تیم ملی پرورش اندام

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی در بخش فیزیک مشخص شدند و دو گیلانی در جمع نفرات برتر قرار گرفتند.

کد خبر : 18784
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 شهریور 1400 - 9:42

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رقابت‌های انتخابی تیم ملی در بخش فیزیک بزرگسالان با معرفی نفرات برتر در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی به پایان رسید که محمد حسین‌زاده و سینا شریفی از استان گیلان در جمع نفرات قرار گرفتند. 

محمد حسین‌زاده در دسته چهارم و سینا شریفی در دسته پنجم از استان گیلان در جمع نفرات برتر تیم ملی بدنسازی در بخش فیزیک انتخاب شدند. 

دسته‌بندی مسابقات رشته فیزیک بر اساس قد صورت می‌گیرد و معیار داورها برای امتیاز دادن تناقض بین عرض سرشانه‌ها و عرض کمر است، یعنی هرچه که یک شرکت کننده از عرض سرشانه بیشتر و عرض کمر کمتری برخورد باشد (V) از امتیاز و شانس بیشتری برخوردار بوده و اینکه عضلات نباید خیلی زیاد بزرگ و گرد باشند در این صورت شرکت کننده اوت خواهد شد. 

داوران برای مدل مو، چهره و انتخاب شلوارک، گرفتن فیگور و نرمی، انعطاف بدن و ارتباط با داور، نداشتن کات زیاد، فیبر عضلانی امتیاز خاصی قائل می‌شوند. 

معولا افرادی که دارای تیپ بدنی آندومورف هستند نمی‌توانند در این رشته موفق باشند، بدن یک فیزیک کار نشانگر این پیام باشد که با داروهای استروئیدی و پپتیدی ساخته نشده است. 

لیست کامل نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زیر مشخص شدند: 

دسته اول:

شنتیا لک‌پور (تهران) 

ناصر خدامی (تهران) 

مهدی رئوفی (تهران) 

مهدی عبادی (تهران) 

سجاد جابری نسب (کرمان) 

محمود زارع نوروزی (آذربایجان شرقی) 

دسته دوم:

ابراهیم امیدی (خوزستان) 

تقی رضایی (تهران) 

علی طالبی (مارندران) 

علی منتظری (کرمانشاه) 

ایرج لک (تهران) 

ابوالفضل شفیعی (تهران) 

دسته سوم:

فرید علیمردانی (تهران) 

مانی سالاری (تهران) 

محمود بیات (مرکزی) 

علیرضا بلوکی (سمنان) 

محمد میرزاآقاخانی (تهران) 

مصطفی سیدجاجینی (اردبیل) 

دسته چهارم:

محسن عزیزی (تهران) 

علیرضا بیات (کرمانشاه) 

علیرضا نوری (تهران) 

جلال الدین نظری بوحقی (گلستان) 

محمد حسین زاده (گیلان) 

هادی ملاوردی (تهران) 

دسته پنجم:

سینا شریفی (گیلان) 

میلاد موسی زاده (البرز) 

محسن پیری (ایلام) 

مهدی داروکی (گلستان) 

سعید کجوری (خراسان شمالی) 

جواد اسماعیلی (زنجان) 

دسته ششم:

شایان پرواز (اصفهان) 

محمدعادی حقیقی (تهران) 

منصور عبداللهی (ایلام) 

کیانوش کیانی (تهران) 

مرتضی قاسم وفایی (لرستان) 

شاهین فرخی (کرمان) 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.