افتتاح ۲۴ پروژه عمرانی شهرداری لنگرود در هفته دولت

به گزارش گیل سو، همزمان با هفته دولت ۲۴ پروژه عمرانی شهرداری لنگرود با حضور دکتر رحمانیان، معاون سازمان برنامه و بودجه گیلان و مسئولان شهرستانی برگزار شد.

سید مهدی رجایی، شهردار لنگرود با بیان اینکه سالگرد شهیدان رجایی و باهنر یادآور خدمتگزاری صادقانه به آحاد جامعه است، گفت: در سالی که گذشت ۲۴ پروژه با اعتبار ۷۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید که صد میلیارد ریال پروژه هم در شهرستان لنگرود در حال انجام است‌.

وی با بیان اینکه این حجم از پروژه‌ها به همت اعضای شورای اسلامی و شهرداری لنگرود اجرا شد، افزود: شهروندان لنگرودی شایسته رفاه و خدمات بهتری هستند اما با توجه به اوضاع اعتباری شهرداری، تمام تلاش خود را انجام دادیم که گوشه‌ای از مشکلات مردم رفع و رفاه نسبی برای شهروندان ایجاد شود.

شهردار لنگرود از رشد ۱۱۳ درصدی پیشرفت آسفالت معابر سطح شهر و رشد ۱۰ درصدی جمع اوری آب‌های سطحی خبر داد و تصریح کرد: در هفته دولت امسال ۱۴۳ هزار متر مربع آسفالت معابر سطح شهر و لوله گذاری به طول یک هزار و ۵۰۰ متر انجام شد.

وی ساخت دیواره سنگی حاشیه رودخانه بزرگ به طول ۳۰۰ متر با هزینه ۲ میلیارد تومان و بازسازی فاز اول پارک حاشیه خیابان جمهوری با هزینه ۱۰۰میلیون تومان را از جمله پروژه‌های عمرانی شهرداری در هفته دولت دانست و افزود: احداث المان و طرح هندسی میدان امام حسن مجتبی، طراحی جدید المان و طرح هندسی میدان معلم، نصب بیش از ۵۰ چراغ تزئینی و انتیک در بلوار آزادی چمخاله با هزینه صد میلیون تومان، احیا و نوسازی میدان ایت الله شمس، ترمیم و بهسازی پیاده راه خیابان امام خمینی به طول یک هزار و ۲۰۰ متر، بلوار حافظ به طول ۲ هزارمتر، بلوار کشاورز به طول ۳۰۰ متر، نورپردازی مزار شهدای گمنام، روکش اسفالت انزلی محله به مساحت ۱۵هزار مترمربع، خیابان ۱۶ متری به مساحت ۲هزار مترمربع، خیابان شهدای منا به مساحت پنج هزار متر مربع و خیابان شهرداری حد فاصل خیابان امام تا خیابان ایت الله سعیدی به مساحت پنج هزار مربع از دیگر پروژه‌های شهرداری لنگرود در هفته دولت ۹۷ است.

غلامرضا منصفی، رئیس شورای اسلامی لنگرود با بیان اینکه شورای اسلامی لنگرود در دوره پنجم سیاست تعامل با مسئولان شهرستان را در پیش گرفته است، گفت: تمام هدف ما این است که با کمک همدیگر شهری آباد برای شهروندان ایجاد کنیم و همدلی بین مسئولان نیز قابل قدردانی است.منصفی ضمن قدردانی و  تشکر از شهردار لنگرود، تصریح کرد: شهردار لنگرود هدفمند و با برنامه پروژه‌های باقی مانده از قبل را ادامه داد و به نتیجه مطلوب رساند‌.

فرامرز مصطفوی، معاون عمرانی فرمانداری لنگرود هم تعامل خوب شهرداری با اعضای شورای اسلامی شهر، تعامل با مدیران دستگاه های اجرایی و تعامل شهرداری با شورا و مردم را سه نقطه قوت شهردار جوان لنگرود عنوان کرد.

انتهای پیام/

author ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
author -